O arwii

ARWII

to właścicielka kliniki ARWII SCALP. Obecnie mistrzyni w dziedzinie medycznej Mikropigmentacji Skóry Głowy. Jest specjalistką ds. relacji z klientem oraz trenerem biznesu. Ukończyła studia na kierunku: ,,Zarządzanie i Komunikacja w Biznesie”. Występuje w roli prelegenta i eksperta na konferencjach dotyczących fizycznych i psychologicznych problemów łysienia oraz skóry głowy. Autorka wielu artykułów popularnonaukowych.

Obejrzyj film i poznaj Arwii

Początki…

Ponad 6 lat temu, w poszukiwaniu swojego przeznaczenia, Arwii rozpoczęła karierę w świecie Mikropigmentacji Skóry Głowy. Od tej pory ciągle szkoląc się i poszerzając swoją wiedzę zdobywa nagrody i wyróżnienia na arenie międzynarodowej

2019

Najlepszy europejski artysta w świecie Mikropigmentacji Skóry Głowy - pierwsze miejsce (kwiecień 2019, Orlando)
Najlepszy Międzynarodowy Artysta SMP - drugie miejsce (maj 2019, Londyn)
„Rising Star” w świecie SMP (czerwiec 2019, Miami)

2020

Najlepszy artysta w dziedzinie Medycznej Mikropigmentacji Skóry głowy w Irlandii – pierwsze miejsce (grudzień 2020, Irlandia)

2021

Osobowość roku „Beauty Forum Award Poland 2021” (czerwiec 2021, Warszawa)

2022

Kobieta roku „DNA MASTERCLASS 2022” (marzec 2022, Poznań)
O arwii

Wiedza to klucz

Arwii jest autorką wielu artykułów w gazetach medycznych oraz magazynach branży beauty. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Jest prelegentem na konferencjach i targach w Europie, Brazylii oraz Stanach Zjednoczonych. Oprócz własnej akademii Arwii Scalp prowadzi również szkolenia na całym świecie.

Today on Medico
Forbes
Beauty Forum

… będziesz w dobrych rękach

Zapoznaj się z autorską ofertą zabiegową, zobacz niesamowite metamorfozy i umów się na darmową konsultację! Poznaj niepowtarzalną technikę „3D SMP” oraz „5D DENSITY”, dzięki której optycznie zagęszczamy włosy!