ARWII SCALP CLINIC- KIM JESTEŚMY?

Arwii Scalp, 27 lipca 2022r.
ARWII SCALP CLINIC- KIM JESTEŚMY?

Arwii Scalp Clinic powstała z myślą o udzielaniu wsparcia i pomocy dla kobiet oraz mężczyzn, których dotyka problem nadmiernego wypadania włosów. Nasza klinika od kilku lat działa prężnie na terenie Irlandii. W tym roku Arwii Scalp Clinic otworzyła się także w Polsce, aby rozpowszechniać również w naszym kraju innowacyjne sposoby walki z łysieniem.

Doskonale rozumiemy, iż wypadanie włosów to nie tylko problem estetyczny, ale również odciska to niemałe piętno na zdrowiu psychicznym oraz na płaszczyźnie psychospołecznej. Często towarzyszy temu nieustanny stres związany z niską samooceną i obawą przed opinią publiczną. Każda historia choroby osób odwiedzających klinikę Arwii Scalp jest inna, dlatego też stawiamy nacisk na indywidualne podejście do każdego przypadku.

Naszym celem jest zawsze droga wiodąca do lepszego samopoczucia i przywrócenia pewności siebie u naszych klientów. W związku z tym w klinice Arwii Scalp oferujemy bezinwazyjny zabieg Medycznej Mikropigmentacji Skóry Głowy, który jest nowoczesnym sposobem na walkę z każdym rodzajem łysienia. Polega na stworzeniu imitacji naturalnych, krótko ściętych włosów, dzięki czemu stanowi idealny optyczny kamuflaż obszarów przerzedzeń włosów. Ponadto nasz zabieg pozwala trwale zamaskować blizny po przeszczepie włosów, oparzeniach lub inne niedoskonałości na powierzchni skóry głowy. Efekt ten uzyskujemy, dzięki wprowadzeniu odpowiednio dobranego pigmentu w naskórek powierzchni głowy, który idealnie dopełnia ubytki włosów i jednocześnie współgra z tymi naturalnymi.

Dodatkowym atutem, który wyróżnia Medyczną Mikropigmentację Skóry Głowy na tle innych zabiegów, jest fakt, iż jest bezbolesny, nie pozostawia blizn, a rezultaty utrzymują się nawet kilka lat. Gwarantujemy także uzyskanie naturalnych efektów. Pierwsza wizyta w klinice Arwii Scalp zawsze poprzedzona jest darmową konsultacją w celu zebrania niezbędnych informacji o stanie zdrowia klienta.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszej działalności ? Chętnie podzielimy się wartościowymi treściami i zapewnimy wam regularną dawkę ciekawostek w zakresie dziedziny Medycznej Mikropigmentacji Skóry Głowy oraz zdrowej kondycji włosów. Bądź z nami na bieżąco!